ی٫ اردیبهشت ۳۰ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

انتصاب ریاست گروه فرهنگ و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد استان قزوین

1 دقیقه خوانده شده
با حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، "ریاست گروه فرهنگ و رسانه" این اداره کل منصوب شد.
انتصاب ریاست گروه فرهنگ و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد استان قزوین
با حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، “ریاست گروه فرهنگ و رسانه” این اداره کل منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین؛ محمد حسین فائزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با صدور حکمی، خانم دلارام عابدی را به عنوان “ریاست گروه فرهنگ و رسانه” این اداره کل منصوب کرد.
در متن حکم ایشان آمده است:
سرکارخانم دلارام عابــدی
با سلام و احترام؛
ضمن آزروی توفیق و سلامتی برای سرکارعالی، با عنایت به تجربیات حرفه‌ای، صادقانه و گران‌سنگ شما در عرصه مهم رسانه و فعالیت‌های فرهنگی این اداره کل، به موجب این حکم به عنوان «رییس گروه فرهنگ و رسانه» اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین منصوب می‌شوید.
آنچه از جنابعالی در طول دوره مسئولیت انتظار می‌رود، التزام کامل به رعایت مقررات اداری و جاری کردن قانون در تمام شئون، رفع هرگونه اختلال احتمالی در فرآیندهای اداری و خدمات‌رسان به اصحاب فرهنگ و رسانه، مواجهه مومنانه با همه اقشار و سلایق فکری و سیاسی و گره‌گشایی از مسایل آنان است.
ضمن تبریک فرارسیدن عید نوروز و ماه فرخنده رمضان، توفیق روزافزون شما را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.
گفتنی است؛ خانم دلارام عابدی سابقه ۱۵ سال فعالیت به عنوان کتابدار کتابخانه‌های عمومی استان، مسئولیت در پست‌های “کارشناسی مطبوعات و تبلیغات و “کارشناس آموزش” و همچنین مسئول دفتر مدیر فرهنگ و ارشاد وقت قزوین را در کارنامه خود دارد. وی همچنین در سال ۷۸ به عنوان کتابدار نمونه و سال ۸۶ به عنوان کارشناس برتر کشوری انتخاب شده و مورد تقدیر قرار گرفته است.

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *