ج. دسامبر 4th, 2020

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام اعضای صندوق اعتباری هنر برای دریافت «هنر کارت»

1 دقیقه خوانده شده
واریز دومین مرحله کمک هزینه بیکاری کرونا اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه
خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای عضو صندوق اعتباری هنر تا امروز 12 مهرماه می‌توانند با مراجعه به درگاه الکترونیکی هنر کارت، نسبت به ثبت درخواست خود برای دریافت کارت هنر اقدام نمایند.

به گزارش گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ صندوق اعتباری هنر طی اطلاعیه‌ای با اشاره به اینکه تمامی اعضای صندوق می‌توانند نسبت به ثبت درخواست خود برای دریافت کارت هنر اقدام نمایند، اعلام کرد: در  سومین مرحله ثبت نام  هنرکارت، اعضایی که تاکنون اقدام به ثبت درخواست نکرده اند، تا امروز 12 مهرماه می‌توانند با مراجعه به درگاه الکترونیکی هنر کارت به نشانی: http://honar.cards/Home/signup نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات هنرکارت اقدام نمایند.
پیش از این هنرمندان دارای نشان درجه یک هنری و مشمولین بیمه تأمین اجتماعی براساس اطلاع رسانی های انجام شده نسبت به ثبت درخواست صدور هنرکارت مبادرت نموده اند.
بنابراین گزارش، با توجه به اینکه از این پس خدمات صندوق صرفاً با هنرکارت ارائه خواهد شد، عدم تکمیل فرم ثبت نام یا درج اطلاعات ناقص به منزله نهایی نشدن اطلاعات ثبتی متقاضیان است. همچنین ارائه هرگونه خدمات منوط به تکمیل پرونده عضویت متقاضی در صندوق اعتباری هنر خواهد بود.
http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=2981

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *