ی٫ مهر ۳ام, ۱۴۰۱

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

اطلاعیه معاونت مطبوعاتی برای اعطای اینترنت ویژه خبرنگاری

1 دقیقه خوانده شده
اطلاعیه معاونت مطبوعاتی برای اعطای اینترنت ویژه خبرنگاری
مدیران مسئول روزنامه‌ها، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری دارای رتبه بندی، از ساعت ۸ صبح جمعه، ۵ دی‌ماه می‌توانند با ورود به حساب کاربری خود در سامانه جامع رسانه‌های کشور، نسبت به معرفی همکاران رسانه‌ای خود برای بهره‌مندی از اینترنت ویژه خبرنگاری اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ در راستای تسهیل فعالیت‌های خبری اصحاب رسانه، فهرست خبرنگاران و اصحاب رسانه متقاضیِ دریافت اینترنت ویژه خبرنگاری (APN) که توسط مدیران مسئول رسانه‌های مشمول اعلام شده است را برای طی مراحل قانونی و تخصیص اینترنت، به مبادی ذیربط ارسال می کند.
فعالان رسانه‌ای شاغل در روزنامه‌های دارای نظم در انتشار، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری دارای رتبه بندی، مشمول دریافت اینترنت ویژه خبرنگاری خواهند بود.
بر این اساس، مدیران مسئول رسانه‌های مشمول در مرحله نخست، از ساعت ۸ صبح جمعه، ۵ دی‌ماه تا ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۸ دی‌ماه می‌توانند با ورود به سامانه جامع رسانه‌ها به نشانی e-rasaneh.ir و تایید مفاد توافق‌نامه مندرج در حساب کاربری‌شان، نسبت به معرفی همکاران رسانه‌ای خود شامل مدیران مسئول، سردبیران، دبیران و خبرنگاران اقدام کنند.
مطابق توافق‌نامه موضوع اعطای این تسهیلات، مدیران مسئول رسانه‌ها، درخصوص نحوه بهره‌مندی افراد معرفی شده از اینترنت اعطایی، مسئولیت خواهند داشت.
لازم به ذکر است، افراد معرفی شده می‌بایست پیشتر، مشخصات خود را در سامانه جامع رسانه‌های کشور ثبت کرده باشند.
http://khabarnegaranvaresane.ir/?p=4488

2 دیدگاه برای “اطلاعیه معاونت مطبوعاتی برای اعطای اینترنت ویژه خبرنگاری

  1. سلام
    بنده ۲ سال است که رابط خبری ایرنا در کردستان می باشم ولی خانه مطبوعات استان تا کنون اقدامی برای رد یا تایید درخواست عضویت اینجانب انجام نداده و با پیگیری های مرتب هم بی نتیجه مانده است.
    سید محمد صابر سبحانی ۳۷۸۲۴۶۶۷۵۶
    ۰۹۱۸۸۷۷۱۵۳۸

    1. اگر در سامانه جامع رسانه های کشور ثبت نام نمایید بهتر است و بعد از تایید پرونده هم خانه مطبوعات و هم صندوق اعتباری هنر مجبور هستند عضویت شما را تایید نمایند. اولین قدم برای خبرنگاری ثبت نام در سامانه جامع رسانه های کشور می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.