س٫ تیر ۵ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

اطلاعیه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در آستانه روز خبرنگار

1 دقیقه خوانده شده
معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز بمناسبت در پیش بودن هفدهم مردادماه روز خبرنگار اطلاعیه صادر کرد.
اطلاعیه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در آستانه روز خبرنگار

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز؛ متن اطلاعیه بدین شرح است:

با عنایت به در پیش بودن هفدهم مردادماه و روز خبرنگار، سرپرستان و مدیران مسئول خبرگزاری ها، پایگاه های خبری ، نشریات محلی و نمایندگی روزنامه های کثیرالانتشار، ظرف یک هفته فرصت دارند نسبت به معرفی یک خبرنگار فعال در مجموعه رسانه ای خود از طریق این معاونت اقدام نمایند.

معاونت فرهنگی و رسانه ای  اداره کل افزود :

به همت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با هدایت و راهبری های ریاست محترم شورای اطلاع رسانی استان ، خانه مطبوعات و بسیجرسانه، فرایند شناسایی و ساماندهی فعالان رسانه ای این استان طی یکسال اخیر آغاز گردیده و در شناسنامه رسانه ای و اطلاع رسانی استان البرز که تهیه و تدوین گردیده، فعالیت خبرگزاری ها ، پایگاه های خبری ، روزنامه ها و نشریات هفتگی و مراجع اطلاع رسانی استان از جمله پایگاه ها ی اطلاع رسانی استانداری، فرمانداری ها و شهرداری ها احصا وضعیت و بر اساس عملکردهایحوزه اطلاع رسانی شاخص بندی شده اند .

همچنین امسال به منظور ساختارمندسازی ویژه برنامه روز خبرنگار در استان بصورت نمادین از سرپرستان رسانه ها در استان به همراه یک خبرنگار فعال در حوزه اطلاع رسانی دولت تجلیل بعمل می آید.

در پایان ضمن قدردانی از اهتمام یکایک فعالان حوزه اطلاع رسانی و تلاش های بی شائبه مدیران و خبرنگاران ارجمند رسانه، به اطلاع می رسد طبق روال سال های قبل علاوه بر مراسم نمادین استانی در شهرستان ها نیز فرمانداران و شهرداری ها و همچنین مدیران کل از خبرنگاران فعال حوزه دولت در دستگاه متبوع تجلیل بعمل خواهند آورد.

لینک کوتاه: https://khabarnegaranvaresane.ir/?p=13743

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *