د. جولای 26th, 2021

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

اسلامی: تفاهم نامه خانه دار شدن خبرنگاران منعقد می شود

1 دقیقه خوانده شده
وزیر راه و شهرسازی گفت: تفاهم نامه خانه دار شدن اصحاب فرهنگ و رسانه در دست اقدام است و به زودی منعقد می شود.
اسلامی: تفاهم نامه خانه دار شدن خبرنگاران منعقد می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از ایرنا؛ محمد اسلامی در آیین افتتاح پروژهای عمرانی وزارت راه و شهرسازی در ملارد به خبرنگار ایرنا گفت: تفاهم نامه ای با وزیر ارشاد برای خانه دار شدن خبرنگاران تنظیم شده و امضا می شود.

وی ادامه داد: براین اساس مقدمات برای خانه دار شدن اصحاب فرهنگ و رسانه در اقدام ملی مسکن در دست انجام است و خبرنگاران هم صاحب خانه می شوند.

اسلامی همچنین گفت که سیاست وزارت راه و شهرسازی اتمام پروژه‌های روبنایی و زیربنایی بود و گوشه ای از آن، بهره برداری از بیش از ۷۰ بیمارستان در دولت تدبیر امید بود که ۹ بیمارستان آن “لوکس” است.

وی با با اشاره به کمبودهای زیرساختی در شهرستان ملارد اظهار داشت: یک فرهنگسرا در شهر صفادشت ملارد برای افزایش سرانه ها و جبران کمبودها تقدیم مردم می شود.

اسلامی با بیان اینکه کاستی های مسکن مهر باید در شهرستان ملارد جبران شود، بیان کرد: قرارداد مشارکت اداره کل راه و شهرسازی با شهرداری در رابطه با ایجاد زیرساخت ها و فضای سبز در مسکن مهر صفادشت منعقد شده است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به کلنگ زنی ایجاد زیرساخت هایی دیگر در مسکن مهر ملارد، گفت: مدرسه، فرهنگسرا، خانه بهداشت و پروژه های روبنایی که منطبق بر نیاز مردم باید ساخته و تقدیم آنان شود.

اسلامی به ایجاد پروژه های روبنایی در سراسر کشور اشاره کرد و افزود: پروژه ها باید در کمترین زمان ساخته و تقدیم مردم شود نه اینکه ساخت آن ها ۱۰ سال طول بکشد.

وی تصریح کرد: مسکن مهر تنها ساخت مسکن نیست بلکه باید به کلانتری، سرای محله، مراکز تجاری، فرهنگسرا، مدرسه و مراکز بهداشتی مجهز شود.

اسلامی: تفاهم نامه خانه دار شدن خبرنگاران منعقد می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *