چ٫ مهر ۵ام, ۱۴۰۲

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

ارتباط اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه با صندوق اعتباری هنر تسهیل شد

1 دقیقه خوانده شده
مدير عامل صندوق اعتباري هنر با اشاره به رشد بالاي همه شاخص ها، اقدامات و فعاليت هاي جديد در سالي که گذشت، از پاسخگويي به بيش از ۸۲ هزار تماس تلفني اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت خبر داد و گفت: خداوند را شاکريم با رشد اعضاي تحت پوشش، تسريع و تسهيل ارتباط  با اهالي فرهنگ و هنر با اين صندوق بيش از پيش محقق شده است.
ارتباط اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه با صندوق اعتباری هنر تسهیل شد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر؛ سید مجید پور احمدی با تشریح برخی اقدامات انجام گرفته طی سال ۱۴۰۱، تأکید کرد: باتوجه به گسترش دامنه فعالیت‌های صندوق اعتباری هنر و رشد تعداد اعضای تحت پوشش، تسریع و تسهیل ارتباط اهالی فرهنگ، هنر و رسانه با صندوق بیش از پیش احساس می شود. براین اساس مرکز پاسخگوئی و ارتباط صندوق هنر پل ارتباطی را ایجاد کرده تا فعالان حوزه فرهنگ و هنر بتوانند با برقراری ارتباط با این مرکز، بتوانند درخواست ها و شکایات خود را مطرح کنند.
تأکید بررفع ابهام و کاهش مراجعات حضوری
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه، پاسخگویی به سوالات و رفع ابهام مخاطبان در سریع‌ترین زمان ممکن و کاهش مراجعات حضوری و ترددهای غیرضروری را ازمهم‌ترین اهداف راه‌اندازی مرکز پاسخگوئی و ارتباطات این صندوق برشمرد و اظهار داشت: در همین راستا سامانه پاسخگوی تلفنی، سامانه پیامکی، صفحات شبکه‌های اجتماعی درصندوق هنر این وظیفه را بر عهده دارند تا هنرمندان و اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور بتوانند به راحتی و بدون هیچگونه واسطه ای، پیشنهادات، انتقادات، سوالات و مشکلات خود را از طریق این مجاری ارتباطی به کارشناسان صندوق انتقال داده و پاسخ مناسب را دریافت کنند.

پاسخگویی به بیش از ۸۲ هزار تماس تلفنی هنرمندان
مدیر عامل صندوق اعتباری از پاسخگویی به بیش از ۸۲ هزار تماس تلفنی اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت خبر داد و گفت: بیشترین تماس ورودی نیز با ۹ هزار و ۹۵۷ تماس در شهریور ماه ۱۴۰۱ ثبت شده که مصادف با ایام ثبت نام بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر بوده است.
وی ادامه داد: هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر در رسته های سینمایی، تجسمی، نویسندگان، روزنامه نگاران، خادمان فرهنگ و هنر، قرآن و عترت ، بیشترین تماس تلفنی را با مرکز پاسخگویی و پشتیبانی صندوق اعتباری را داشتند.
به گفته پوراحمدی ، براساس آمار؛ مهم‌ترین دلایل پرتکرار تماس با مرکز تماس صندوق اعتباری هنر به ترتیب سوالات مرتبط به حوزه های « عضویت»، « تسهیلات » و «بیمه تأمین اجتماعی» بوده است.
 راه اندازی سامانه پیامکی صندوق
رئیس هیات مدیره صندوق اعتباری هنر با بیان اینکه،صندوق هنر برای تسریع و بهبود خدمات رسانی به اعضای خود در مرکز تماس، تمهیداتی را به کار گرفته است، از راه اندازی سامانه پیامکی صندوق در راستای توسعه خدمات بهینه آن در سال ۱۴۰۱ خبر داد.
پوراحمدی خاطرنشان کرد: بر این اساس در سال ۱۴۰۱ بیش از هزار و ۱۸۸ پیامک از سوی اعضا به این سامانه ارسال شده و تمامی سوالات ارسالی پاسخ داده شده است.
رئیس هیات مدیره صندوق اعتباری هنر در عین حال تاکید کرد:صندوق هنر همواره خود را خادم و حامی همیشگی هنرمندان و خانواده بزرگ فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور می داند از این رو مصمم است با رایزنی و پیگیری های مستمر، تا حد امکان خدمات و تسهیلات لازم را به این قشر فرهیخته ارائه نماید.
رئیس هیات مدیره صندوق اعتباری هنر در عین حال تاکید کرد:صندوق هنر همواره خود را خادم و حامی همیشگی هنرمندان و خانواده بزرگ فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور می داند از این رو مصمم است با رایزنی و پیگیری های مستمر، تا حد امکان خدمات و تسهیلات لازم را به این قشر فرهیخته ارائه نماید.

راه‌های ارتباطی

مرکز تماس:

 شماره مرکز تماس: ۴۲۷۱۳۰۰۰ (۳۰ خط)

 شماره پیامک مرکز تماس: ۵۰۰۰۲۸۱۸۰

 پست الکترونیکی مرکز تماس : cc@honarcredit.ir

 نشانی صندوق:

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ششم، پلاک ۱۳، ساختمان هنر

 شماره نمابر (فکس) : ۸۸۷۳۰۶۸۸ ; صندوق پستی : ۱۵۸۶۸۵۶۱۱۱

 پست الکترونیک : info@honarcredit.ir

 پست الکترونیک روابط عمومی : pr@honarcredit.ir

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *