ج٫ مهر ۷ام, ۱۴۰۲

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

ارائه خدمات دندانپزشکی با ۵۰ درصد تخفیف به اعضای هنرکارت

1 دقیقه خوانده شده
مدير عامل شرکت مهان انديشان آکام (هنرکارت) از تسهيل استفاده از خدمات دندانپزشکي با تخفيف ۵۰ درصدي بر روي تعرفه وزارت بهداشت براي اعضاي داراي هنر کارت در سراسر کشور خبر داد.
ارائه خدمات دندانپزشکی با ۵۰ درصد تخفیف به اعضای هنرکارت

مدیرعامل شرکت مهان اندیشان آکام (هنرکارت) از تسهیل استفاده از خدمات دندانپزشکی با تخفیف ۵۰ درصدی بر روی تعرفه وزارت بهداشت برای اعضای دارای هنر کارت در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر؛ حیدر مرادی با اشاره به سیاستگذاری و افق های ترسیم شده صندوق اعتباری هنر و تلاش برای ارائه خدمات و تسهیلات بهینه و هرچه بیشتر به اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور، گفت: در دور جدید مدیریتی تلاش کردیم اعضای صندوق از خدمات رفاهی و تخفیف خدمات برخوردار شوند. در همین راستا، شرکت هنرکارت با هدف ارتقاء سلامت دهان و دندان و کاهش هزینه‌های دندانپزشکی و رفاه حال هنرمندان و اعضای عزیز عضو هنرکارت، با همکاری و تفاهم با یکی از شرکت های مطرح در این حوزه، طرح های تخفیفی با تعرفه ویژه را به دارندگان هنرکارت ارائه می دهد.
به گفته وی، طرح ها به صورت انفرادی و یا یک واحد خانواده ارائه می شود و در صورت خرید پوشش واحد خانواده هریـک از اعضای خـانواده به تنهایی یا کل اعضاء خانواده (سرپرست، همسر و فرزندان) می توانند تا سقف خدمات دندانپزشکی خریداری شده استفاده نمایند.
مدیر عامل شرکت مهان اندیشان آکام (هنرکارت) همچنین خاطرنشان کرد: تمامی خدمات قابل ارائه با مواد درجـه یک و با گارانتـی یکسـاله در همه مراکز طـرف قرارداد دندانپزشکی ارائـه و کارشناسـان این شرکت همـواره بازرسی ، کنترل و نظارت را در مراکز طرف قرارداد بطور مستمر بر عهده دارند.
مرادی در عین حال گفت: در طرح فوق محدودیت زمان (دوره انتظار) وجود ندارد و هر یـک از اعضاء می توانند به محض دریافت اشتراک عضویت از خدمات دندانپزشکی در ۳۵۰ مرکز طرف قرارداد سراسر کشور ( لیست مراکز در سایت هنرکارت موجوداست) استفاده نمایند.
وی در پایان اظهار داشت: هنرمندان دارای هنرکارت می توانند با ثبت درخواست از طریق فرم های بارگذاری شده در سایت از تخفیف های ویژه طرح های دندان پزشکی بهره مند شوند.
شرح  نحوه ثبت نام ، ارائه خدمات و دیگر توضیحات مربوط به لیست تخفیف ها و… هم اکنون در سایت هنرکارت به نشانی honarcard.ir  قابل مشاهده است.
پیش از این نیز امکان بهره مندی هنرمندان و اعضای دارای هنر کارت از خدمات آزمایشگاهی در محل و با تخفیف ویژه فراهم شده بود.

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *