د٫ مرداد ۱ام, ۱۴۰۳

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه‌های کشور

آخرین وضعیت تخصیص طرح ترافیک به خبرنگاران

1 دقیقه خوانده شده
آخرین وضعیت تخصیص طرح ترافیک به خبرنگاران

بنا به اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری تهران،مدیر ساماندهی محدوده و طرح‌های ترافیکی پایتخت درباره وضعیت تأیید یا عدم تأیید مدارک خبرنگاران برای دریافت طرح ترافیک ۱۳۹۹ یا کارت بلیت یک‌ساله، توضیح داد: تاکنون برای هزار و ۳۰۰ نفر پیامک طرح ترافیک ارسال شده است تا بدهی عوارض طرح ترافیک و سالیانه خود را پرداخت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از خبرگزاری میزان؛ عمار سعیدیان‌فر، افزود: خبرنگارانی که مدارک‌شان در سایت «تهران من» تأیید شده و معرفی نامه نیز داشته‌اند، پیامک طرح ترافیک ۱۳۹۹ را دریافت کرده‌اند.

به گفته سعیدیان‌فر؛ خبرنگارانی که پیامک تأیید مدارک طرح ترافیک را دریافت کرده‌اند باید حساب کاربری خود را به مبلغ ۱۴۰ هزار تومان شارژ کنند.

وی با تأکید بر اینکه همچنان ارسال پیامک به خبرنگاران ادامه دارد، اعلام کرد: حدود دو هزار و ۵۰ نفر از خبرنگاران طرح ترافیک ۱۳۹۹ و حدود دو هزار و ۶۰۰ نفر نیز کارت بلیت یک‌ساله دریافت خواهند کرد.

مدیر ساماندهی محدوده و طرح‌های ترافیکی پایتخت در پایان بیان کرد: تعداد سهمیه امسال نسبت به سال گذشته هیچ تغییری نکرده بلکه تعداد ثبت‌نام خبرنگاران کاهش یافته است.

گفتنی است تاکنون پیامک تأیید مدارک طرح ترافیک ۱۳۹۹ برای یک هزار و ۳۰۰ خبرنگار ارسال شده و امسال حدود دو هزار و ۵۰ نفر از خبرنگاران طرح ترافیک دریافت می‌کنند.

آخرین وضعیت تخصیص طرح ترافیک به خبرنگاران

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *