ش. مه 15th, 2021

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

این روزها در میان فعالیت ها و تلاش های اصحاب رسانه در کشور جای خالی انتشار اخبار صنف خبرنگاران و اهالی رسانه و همچنین انعکاس عملکرد و فعالیت این صنف محسوس بود.

رسانه پیش روی شما اختصاصی ترین پایگاه خبری تحلیلی اخبار صنف خبرنگاران و رسانه های کشور به شمار می رود که نشان دادن تأثیر و اثرگذاری حاصل تلاش های اصحاب رسانه در شقوق مختلف جامعه همچون اقتصاد، فرهنگ و هنر و… از اهداف راه اندازی پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه محسوب می شود.

ضمناً ارج نهادن به مقام شامخ شهدای رسانه و خبرنگاران شهید یکی از وظایف خود می دانیم و تلاش خواهیم داشت تا جانفشانی این عزیزان از طریق این رسانه منعکس کنیم.

همچنین حاصل تلاش های سازمان بسیج رسانه و زحمات خانه های مطبوعات از مأموریت های این رسانه بوده و انجام مصاحبه با پیشکسوتان عرصه مطبوعات و فعالان رسانه ای؛ تهیه گزارش از فعالیت های اصحاب رسانه و آموزش به علاقمندان به حرفه خبرنگاری، روزنامه نگاری و سایر فعالیت های مرتبط نیز از دیگر راهبردهای این رسانه خواهد بود.

معرفی رسانه ها، دانستنیهای خبرنگاران و داستان های و صاحبان موفق رسانه ها از بخش های دیگر این پایگاه بوده و انتشار اخبار خوب، بخش کاریابی برای درج اطلاعیه های استخدام، دعوت به همکاری، آماده به کار، جذب نیروهای پروژه ای و موقت و… و همچنین بخش کارآفرینی در عرصه خبرنگاری و رسانه ها از جمله ایده های ناب و بخش های ویژه این رسانه می باشد.

امید است مدیران رسانه ها این رسانه را که رسانه خودشان می باشد، حمایت کنند و از خبرنگاران نیز درخواست می کنیم تا با ارسال نظرات و پیشنهادهای خود، ما را در این راه یاری رسانند.

از مدیران صنایع، بانک ها، بیمه ها و سایر مراکز اقتصادی هم انتظار داریم با سفارش آگهی متضمن تداوم این خدمت صادقانه باشند.