پ. ژوئن 30th, 2022

خبرنگاران و رسانه

حاوی اخبار صنف خبرنگاران، اصحاب مطبوعات و رسانه های کشور

هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر در البرز آغاز شد

1 دقیقه خوانده شده
هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان البرز با انتشار فراخوان فعالیت خود را آغاز کرد و از خبرنگاران و اصحاب رسانه درخواست شد تا آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند.
هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر در البرز آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرنگاران و رسانه و به نقل از ایرنا؛ رییس بسیج رسانه استان البرز روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا  گفت: هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر در این استان در ۱۳ محور برگزار می شود که نسبت به سال گذشته سه محور مدیریت شهری، محیط زیست و میراث فرهنگی به آن اضافه شده است.

سرهنگ پاسدار محمدرضا  موسوی زاده اظهار داشت: علاقه مندان به شرکت در هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر در البرز می توانند آثار خود را در ۱۱ قالب گزارش تحقیقی و تحلیلی، گزارش خبری، یادداشت و سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موشن گرافی، عکس، کلیپ و گزارش ویدئویی، مستند و پادکست به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی با بیان اینکه برای ارسال آثار این جشنواره از سوی بسیج رسانه سامانه ای در فضای مجازی بارگذاری شده است، گفت: علاقه مندان می توانند آثار خود را به این سامانه کشوری ارسال کنند تا ضمن بررسی آثار در سطح استانی در سطح کشوری نیز مورد بررسی قرار گیرد.

موسوی زاده محورهای جشنواره را شامل شعار سال مقام معظم رهبری، جهاد تبیین، پیوند رسانه و صنعت، مقابله با آسیب های اجتماعی، دستاوردهای انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه های اقدام، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، مکتب شهید سلیمانی، امید و نشاط آفرینی، خانواده، جامعه و فرزندآوری، سبک زندگی ایرانی اسلامی، مدیریت شهری، محط زیست و البرز شناسی (میراث فرهنگی) عنوان کرد.

وی بیان داشت: امسال برای برگزاری هر چه بهتر این جشنواره شورای سیاستگذاری تعریف شد تا از دل این شورا دبیر و داوران جشنواره انتخاب شوند که در این شورای سیاستگذاری مسوول فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و پیشکسوتان عرصه رسانه عضویت دارند.

رییس بسیج رسانه استان البرز با اشاره به اینکه در نخستین جلسه شورای سیاستگذاری دبیر و داوران جشنواره انتخاب خواهند شد، گفت: برای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره شعار «رسانه برای رسانه» را انتخاب کردیم تا کمترین خطا در داوری ها به وجود آید و سیاست های جشنواره را در استان با سیاست های رسانه ای پیش ببرند.

علاقه مندان به شرکت در هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر می توانند آثار خود راتا اول دی ماه سال جاری به دبیرخانه این جشنواره ارسال کرده و در نیمه دی ماه نیز آیین پایانی جشنواره با معرفی برترین ها برگزار خواهد شد.

هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر در البرز آغاز شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.